Numer Telefonu +48 601 935 375Numer Telefonu Numer Telefonu
Numer Telefonu

Numer Telefonu

Numer Telefonu

Unikalne projekty

Podejmiemy się wykonania wszystkich typowych oraz skomplikowanych modeli schodów. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych prac od pomiarów poprzez proces projektowy aż po wykonanie i montaż. Wykonujemy schody zarówno w nowym jak i starym budownictwie.
Do produkcji używamy materiałów wyłącznie najwyższej klasy i jakości. Zgodnie z zapotrzebowaniem naszych klientów do dyspozycji mamy różne gatunki drewna europejskiego jak i z krajów poza europejskich. Istnieje również możliwość wstawiania elementów metalowych i innych w celu poprawy estetyki kompletnego wyrobu.

W ofercie znajduje się wiele rodzajów i typów schodów: ażurowe oraz pełne (z podstopniami), jednobiegowe proste, dwubiegowe jednokierunkowe, dwubiegowe zwykłe, dwubiegowe łamane, dwubiegowe z podwójnym dolnym i górnym biegiem, trójbiegowe, proste , zabiegowe , kręte , zabiegowe z podstopniami. Poniższe opracowanie ułatwi Państwu częściowo dokonanie niezbędnych pomiarów schodów w celu uzyskania informacji dotyczących ceny produktu.
Wymiary te wraz z zaznaczeniem gatunku drewna oraz typu schodów: ażurowe lub kryte prosimy o przesłanie na adres: biuro@schody.d6.pl. W ciągu 48 godzin otrzymają Państwo ofertę cenową. Po zaakceptowaniu ceny umówimy się z Państwem na pomiar i uzgodnienie wszelkich detali zgodnie z Państwa życzeniem.

Gwarantujemy krótkie terminy realizacji zamówień.
Przykładowe projekty na rysunkach zamieszczonych obok.